تخلیه چاه در میدان آزادی شبانه روزی-09198090903

تخلیه چاه در میدان آزادی شبانه روزی-09198090903

تخلیه چاه

تهران خدمات با بیش از 30 سال تجربه کاری از جمله شرکت هایی می باشد که خدمات تخلیه چاه ، لوله بازکنی و لایروبی و کلیه خدمات زیر ساختی می باشد که به صورت شبانه روزی و فوری پشتیبانی می شود.

گرفتگی چاه به مرور زمان باعث سخت تر شدن مسیر آب در لوله ها می شود که باعث سختی در تخلیه می شود اما تهران خدمات با استفاده از پمپ مکنده قدرتمند و تانکر های 12000 لیتری تمامی سطح های گرفتگی را بر طرف می کند.

گرفتگی چاه از جمله مشکلاتی می باشد که می بایست با رعایت نکاات ایمنی برای جلوگیری از حوادثی همچون ریزش دیواره های چاه می باشد از این رعایت بهداشت حین کار باعث جلوگیری از بوی بد در منازل شود.

تخلیه چاه

تخلیه چاه

مسدود شدن مسیر لوله ها به چاه

شهر های بزرگ مثل تهران امروزه به دلیل قدیمی شدن ساختمان ها و لوله کشی غلط تحت گرفتگی شدید می باشند که نیاز به تخلیه فوری نیاز پیدا می کنند.

مصرف بی رویه آب و ورود تفاله به همراه آب منجرب به گرفتگی لوله ها میشود که باعث ایجاد بوی بد و بالا زدن آب می شود.

برسی مشکلات زیر ساختی بسیار حساس ومهم میباشد بنابراین عدم توجه به گرفتگی ها باعث رخ دادن حوادثی مانند ریزش, ترکیدگی لوله ها و وجود حشرات موذی میشود.

تشخیص نشانه های گرفتگی و برسی آن

1- وجود بوی بد از چاه های حمام و توالت

2- ورود سوسک ها و حشرات موذی به خانه از طریق چاه

4- بالا زدن آب از سینک و توالت

5-وجود نشانه های تخریب دیواره های چاه ساختمان

و عواملی که غیر عادی می باشد باید به مراکز تخلیه رجوع کرد

تخلیه چاه

مجموعه تهران خدمات نوین با استفاده از پیشرفته ترین و سرویس کاران با تجربه, خدمات زیر ساختی را در پایتخت و حومه ارائه می دهد.علاوه ارائه خدمات به صورت تمام وقت و 24 ساعته برخوردار بوده و پاسخگو و حل کننده مشکلات شما  در زمینه های چون : تخلیه ، لوله باز کنی، حفر چاه ، لایروبی و …می باشد .

تخلیه و یا لوله های فاضلاب ، کف تراشی و لایروبی و یا دیگر خدمات با تمام پیش پا افتادگی کاری تخصصی و با دقت است و نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد.

لذا از شما عزیزان خواهشمندیم در زمینه انتخاب تعمیر کار دقت فرموده چرا که یک سهل انگاری کوچک خساراتی جبران نا پذیر بر شما وارد میکند.

در صورت وجود هر گونه خرابی بدون فوت وقت با ما تماس حاصل فرمایید.

09198090903

0 Comments

دیدگاهی بنویسید: