تخلیه چاه شبانه روزی در آزادی-09198090903

تخلیه چاه شبانه روزی در آزادی-09198090903

تخلیه چاه

شرکت خدمات رسانی تهران خدمات نوین دارای نیرو های کار دوره دیده همراه با وسایل کاری پیشرفته و به روز در زمینه تخلیه چاه می باشد و با رعایت نکات ایمنی و دانش کاری در تمام مناطق پایتخت و حومه خدمات فوری را به آپارتمان و ویلایی نشینان عزیز ارائه می دهد.

از دیگر مزایای تهران خدمات ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و 24 ساعته بوده, زیرا مشکلات گرفتگی چاه میتواند بسیار مهم و آزار دهنده باشد.

تخلیه چاه

تخلیه چاه

گرفتگی چاه

امروزه در شهر های برزگ مانند تهران بزرگ به دلیل قدیمی بودن ساختمان ها و لوله کشی نادرست به شدت تحت خطر گرفتگی می باشد.

اسفاده بیش از اندازه آب و عبور تفاله به هراه آن موجب گرفتگی لوله ها میشود. گرفتگی لوله ها باعث ایجاد بوی بد و بالا آمدن آب میشود.

برسی مشکلات زیر ساختی بسیار حساس ومهم میباشد بنابراین عدم توجه به گرفتگی ها باعث رخ دادن حوادثی مانند ریزش, ترکیدگی لوله ها و وجود حشرات موذی میشود.

علائمی که میتواند به شما برای برسی گرفتگی چاه کمک کند

1- تشکیل بوی بد و نا خوشایند در مسیر لوله ها است

2- بالا آمدن آب و گرفتگی لوله ها در توالت, حمام و سینک ظرفشویی

4- حشرات موذی که قبلا وجود نداشته اند

5-تخریب چاه وعدم تخلیه آن برای مدت زمان طولانی .

و مشکلات دیگر که غیر عدی میباشند

 

تخلیه چاه

مجموعه تهران خدمات نوین با استفاده از پیشرفته ترین و سرویس کاران با تجربه, خدمات زیر ساختی را در پایتخت و حومه ارائه می دهد.علاوه ارائه خدمات به صورت تمام وقت و 24 ساعته برخوردار بوده و پاسخگو و حل کننده مشکلات شما  در زمینه های چون : تخلیه ، لوله باز کنی، حفر چاه ، لایروبی و …می باشد .

تخلیه و یا لوله های فاضلاب ، کف تراشی و لایروبی و یا دیگر خدمات با تمام پیش پا افتادگی کاری تخصصی و با دقت است و نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد.

لذا از شما عزیزان خواهشمندیم در زمینه انتخاب تعمیر کار دقت فرموده چرا که یک سهل انگاری کوچک خساراتی جبران نا پذیر بر شما وارد میکند.

در صورت وجود هر گونه خرابی بدون فوت وقت با ما تماس حاصل فرمایید.

09198090903

0 Comments

دیدگاهی بنویسید: