تخلیه چاه شبانه روزی در تهران-09198090903

تخلیه چاه شبانه روزی در تهران-09198090903

تخلیه چاه

خدمات تخلیه چاه نیاز به تعمیرکاران و نیرو های مجرب و تعلیم دیده دارد, زیرا تخلیه چاه گاهی با تخریب بافت های ساختمان و لوله همراه است.

شرکت تهران خدمات نوین با استفاده از تجهیزات قدرتمند و به روز, بدون تخریب و کاملا بهداشتی و بدون هیچگونه مشکلی به انجام میرساند.

خدمات تخلیه توسط شرکت تهران خدمات نوین

خدمات شبانه روزی و تمام وقت

لایروبی با استفاده از بهترین تجهیزات روز

استفاده از مکنده قوی 

بستن و بازکردن درب های خروجی چاه

بازسازی چاه

تخلیه با تانکر ها و مکنده های بسیار قوی

یکی از خدمات خوب شرکت تهران خدمات نوین اتمام کار بدون حوادث میباشد.

تخلیه چاه در تهران

حوادث در هنگام کار

عدم توجه به نکات و توصیه های ایمنی در هنگام تخلیه چاه باعث بروز حوادث میشود. جلوگیری از ریزش چاه و حوادث های دیگر از جمله خدمات صحیح شرکت تهران خدمات نوین میباشد.

با گذشت زمان معمولا چاه پر میشود و نیاز به تخلیه دارد, در صورت عدم جلوگیری از پر شدن آن باعث فرسایش دیواره ها توسط آب شده و به مرور زمان باعث ریزش میشود.

افزایش قطر چاه در اصر نفوظ ب و ریزش چاه باعث بزرگ تر شدن قطر دیواره های چاه میشود و این امر ممکن است زیر ساخت های ساختمان را یه خطر بیاندازد و ساختمان ریزش کند.

تخلیه چاه

مجموعه تهران خدمات نوین یکی از به روز ترین و با تجربه ترین مراکز در شهر تهران می باشد که علاوه از بهره مندی از ابزار جدید و پیشرفته ، از دانش و تجربه عیانی در این کار برخوردار بوده و پاسخگو و حل کننده مشکلات شما  در زمینه های چون : تخلیه ، لوله باز کنی، حفر چاه ، لایروبی و …می باشد .

تخلیه ، یا لوله های فاضلاب ، کف تراشی و لایروبی و یا دیگر خدمات با تمام پیش پا افتادگی کاری تخصصی و با دقت است و نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد.لذا از شما عزیزان خواهشمندیم در زمینه انتخاب تعمیر کار دقت فرموده چرا که یک سهل انگاری کوچک خساراتی جبران نا پذیر بر شما وارد میکند.

در صورت وجود هر گونه خرابی بدون فوت وقت با ما تماس حاصل فرمایید.

09198090903

0 Comments

دیدگاهی بنویسید: