لوله بازکنی-تخلیه چاه در تهران-تهران خدمات نوین-09198090903

لوله بازکنی ارزان و شبانه روزی

گرفتگی و مسدود شدن مسیر لوله ها در هر محیط و مکانی مشکلی دست و پا گیر و سخت بوده وکثیفی و دردسر به همراه خود دارد.خدمات لوله بازکنی ازجمله خدمات فنی و مهم و مورد نیاز در زندگی  شهری  می‌ باشد. معمولاً گرفتگی لوله فاضلاب در هرلحظه از شبانه‌ روز امکان دارد که اتفاق بیفتد و حل نکردن این مشکل کوچک زمینه ساز مشکلات بزرگ تر می شود . در چنین مواقعی می بایست با شرکت های تاسیساتی ارتباط بر قرار کرده چرا که اصولا این نوع مشکلات ، مشکلاتی نیستند که بتوان آن را خود حل کرد و نیاز به ابزار و دانش خاصی دارد.

شرکت تهران خدمات نوین ارائه‌ دهنده کلیه خدمات لوله باز کنی ارزان و لوله بازکنی شبانه‌ روزی در خدمت شما می‌باشد .

لوله بازکنی

لوله بازکنی

سرویس‌ کاران مجرب و ماهر لوله بازکن در کوتاه‌ ترین زمان ممکن جهت خدماتسانی  چاه بازکنی تهران بزرگ به منزل شما اعزام می شوند . تهران خدمات  ارائه‌ دهنده خدمات جهت رفع گرفتگی لوله تشخیص ترکیدگی لوله و تخلیه چاه در سراسر تهران بزرگ ازجمله محله های شمال تهران ، غرب تهران ، شرق تهران ، جنوب تهران و سایر محله ها در خدمت شما هم شهریان عزیز می باشد.

جهت حل مشکلات پیش آمده در زمینه لوله و چاه های فاضلاب و یا …  با ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس:

09198090903

دلایل گرفتگی لوله

یکی از ارکان مهم حوضه فعالیتی ما ، لوله بازکنی می باشد.

از بیشترین دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب آشپزخانه و یا لوله فاضلاب لباسشویی انباشته شدن روغن یا ته غذای مانده ظروف و یا کرک لباس و … می باشد که وارد لوله ها می شود و ته نشین می شوند.

این ته نشیینات به مرور زمان روی هم انباشته میشود و باعث بسته شدن و رسوب گرفتگی لوله می شود.

لوله باز کنی به روش دستگاه لوله باز کنی و فواید آن

دستگاه لوله باز کنی ابزاری مناسب برای باز کردن گرفتگی‌های سخت لوله فاضلاب است . دستگاه لوله بازکنی با ساختان مناسب خود کار لوله باز کنی را بسیار آسان کرده است . دستگاه لوله بازکنی به صورت کلی از موتور و فنر تشکیل شده است . موتور نیروی محرکه لوله باز کنی را تامین می‌کند و فنر نیروی بازکننده لوله باز کنی را بر گرفتگی‌ها وارد می‌کند. علت استفاده از فنر در دستگاه لوله بازکنی، انعتاف‌پذیر بودن آن است. دستگاه لوله باز کنی فواید بسیاری دارد که برخی از آنها به عبارت اند از:

کوچک و قابل حمل بودن
استفاده از برق شهری
باز کننده گرفتگی‌ های سخت
سر فنرهای مختلف
فنر بلند برای لوله‌ های طولانی
محفظه جمع‌کننده فنر
سرعت عمل در باز کردن گرفتگی
مناسب برای شرکت های لوله بازکنی

لوله بازکنی تهران خدمات نوین

مجموعه تهران خدمات نوین یکی از به روز ترین و با تجربه ترین مراکز در زمینه رفع گرفتگی لوله در شهر تهران می باشد که علاوه از بهره مندی از ابزار جدید و پیشرفته ، از دانش و تجربه عیانی در این کار برخوردار بوده و پاسخگو و حل کننده مشکلات شما  در زمینه های چون : تخلیه چاه ، لوله باز کنی، حفر چاه ، لایروبی و …می باشد .

لوله بازکنی

لوله بازکنی

تخلیه چاه و یا لوله های فاضلاب ، کف تراشی و لایروبی و یا دیگر خدمات با تمام پیش پا افتادگی کاری تخصصی و با دقت است و نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد.لذا از شما عزیزان خواهشمندیم در زمینه انتخاب تعمیر کار دقت فرموده چرا که یک سهل انگاری کوچک خساراتی جبران نا پذیر بر شما وارد میکند.

در صورت وجود هر گونه خرابی بدون فوت وقت با ما تماس حاصل فرمایید.

09198090903

0 Comments

دیدگاهی بنویسید: