لوله بازکنی-تخلیه چاه در تهران-تهران خدمات نوین-09198090903

لوله بازکنی-تخلیه چاه در تهران-تهران خدمات نوین-09198090903

لوله بازکنی ارزان در تهران

لوله باز کنی ازجمله خدمات فنی مورد نیاز در زنگی  شهری  می‌ باشد. معمولاً گرفتگی لوله فاضلاب در هرلحظه از شبانه‌ روز امکان دارد که اتفاق بیفتد . در چنین مواقعی شرکت های تاسیساتی به می بایست وارد عمل شوند .شرکت تهران خدمات نوین ارائه‌ دهنده کلیه خدمات لوله بازکنی ارزان و لوله بازکنی شبانه‌ روزی در خدمت شما می‌باشد .

سرویس‌ کاران مجرب و ماهر لوله بازکن در کوتاه‌ ترین زمان ممکن جهت خدماتسانی  چاه بازکنی تهران بزرگ به منزل شما اعزام می شوند . تهران خدمات  ارائه‌ دهنده خدمات جهت رفع گرفتگی لوله تشخیص ترکیدگی لوله و تخلیه چاه در سراسر تهران بزرگ ازجمله محله های شمال تهران ، غرب تهران ، شرق تهران ، جنوب تهران و سایر محله ها در خدمت شما هم شهریان عزیز می باشد.

جهت حل مشکلات پیش آمده در زمینه لوله و چاه های فاضلاب و یا …  با ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس:

09198090903

بهترین روش برای لوله بازکنی فاضلاب

لوله بازکنی

لوله بازکنی

از نظر کار شناسان وسرویس کاران ، بهترین روش لوله بازکنی ، روشی است که آسیبی به سیستم لوله کشی ساختمان وارد نکند. و در کمترین زمان ممکن گرفتگی لوله فاضلاب را برطرف کند.

در حال حاضر فنر با دستگاه ژنراتور برقی متداول‌ ترین روش مورد استفاده است که سرویس‌ کاران از این روش استفاده می‌کنند. همچنین فنر لوله بازکن دستی و خانگی نیز موجود می‌باشد.

روش های لوله باز کنی

به تمامی اقداماتی که سبب باز سازی مسیر عبور آب از داخل لوله ها شود و گرفتگی لوله ها را از بین می برد ، لوله باز کنی گفته می شود.

برای بازسازی لوله ها از روش ها و ابزار متفاوتی استفاده می شود که عبارتند از :

فنر برقی:

از فنر برقی برای باز سازی گرفتگی های سخت لوله توالت استفاده می شود .

این دستگاه از دو قسمت موتور و فنر تشکیل شده است که شبیه به دریل می باشد و فنر آن همانند مته به سر دستگاه متصل می شود . دستگاه فنر برقی  در واقع نوغی فنر سر مته دار متناسب با لوله می باشد که انعطاف لازم برای حرکت درون خمیدگی های لوله را دارد.

پمپ تراکم هوا:

دستگاه پمپ تراکم هوا بیشتر مواقع برای رفع گرفتگی های ناشی ازانباشتگی های خاک داخل لوله استفاده می شود . نحوه کار کرد این دستگاه بدین شکل می باشد  که با تلنبه زدن ، هوا درون دستگاه فشرده می شود و مقدار فشار درون دستگاه توسط یک عقربه نشان داده می شود و با قرار دادن آن بر روی دهانه لوله و کشیدن اهرم دستگاه لوله بازکنی ، هوایی که داخل دستگاه به شکل فشرده است وارد لوله می شود و گرفتگی های داخل لوله را رفع می کند.

مواد شیمیایی:

محلول مواد شیمیایی برای رفع گرفتگی های جزئی و همچنین چربی زدایی و بوی بد فاضلاب  استفاده می شوند.

سرعت و قدرت  باز کردن لوله با مواد شیمیایی ضعیف تر از روش های دیگر است و در اکثر موارد یا به درستی عمل نمی کنند و یا باعث ایجاد خسارت شده و اتصالات لوله را به دلیل اسید موجود در خود از بین می برند.

در کل استفاده از مواد لوله بازکن برای رفع گرفتگی های جزئی و موارد خاص توصیه می گردد و بهتر است برای باز کردن لوله و چاهک فاضلاب و حمام با متخصصین این حرفه  تماس بگیریم و از تجهیزات حرفه ای استفاده نمایید.

تلنبه های دستی:

تلمبه دستی برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی ، راه آب کف آشپزخانه و حمام  مناسب است و اگر انسداد جزئی باشد با این روش باز می شود.

روش کار با تلمبه دستی بدین صورت است که قسمت لاستیکی تلمبه را چرب کرده و روی دهانه چاه قرار می دهند و شروع به تلمبه زدن می کنیم تا راه آب باز شود. زمانی که شما دسته تلمبه را بالا و پایین می کنید هوا با فشار به داخل مجرای لوله دمیده می شود و اجسامی که باعث گرفتگی شده اند را به حرکت در می آورد و بدین ترتیب لوله باز می شود.

لوله باز کنی تهران خدمات نوین

لوله بازکنی

لوله بازکنی

مجموعه تهران خدمات نوین یکی از به روز ترین و با تجربه ترین مراکز در زمینه رفع گرفتگی لوله در شهر تهران می باشد که علاوه از بهره مندی از ابزار جدید و پیشرفته ، از دانش و تجربه عیانی در این کار برخوردار بوده و پاسخگو و حل کننده مشکلات شما  در زمینه های چون : تخلیه چاه ، لوله باز کنی، حفر چاه ، لایروبی و …می باشد .

تخلیه چاه و یا لوله های فاضلاب ، کف تراشی و لایروبی و یا دیگر خدمات با تمام پیش پا افتادگی کاری تخصصی و با دقت است و نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد.لذا از شما عزیزان خواهشمندیم در زمینه انتخاب تعمیر کار دقت فرموده چرا که یک سهل انگاری کوچک خساراتی جبران نا پذیر بر شما وارد میکند.

در صورت وجود هر گونه خرابی بدون فوت وقت با ما تماس حاصل فرمایید.

09198090903

0 Comments

دیدگاهی بنویسید: