لوله بازکنی-حفر چاه آب ارزان-تهران خدمات نوین-09198090903

لوله بازکنی-حفر چاه آب ارزان-تهران خدمات نوین-09198090903

لوله بازکنی

در شهر های بزرگی همچون تهران ، به دلیل عدم وجود لوله کشی های منظم و غیر اصولی چاه های فاضلاب ، و اضافه شدن لوله کشی های جدید در مسیر های جدید و همچنین بالا بودن سن یک سری از ساختمان ها ، گرفتگی لوله ها ( لوله بازکنی)به مشکل بزرگی برای تمامی مصرف کنندگان تبدیل شده است که گاهی با استفاده از تلمبه های دستی و یا  محلول های شیمیایی  لوله باز کنی نتیجه مطلوب را نمی دهد و یا دچار ایجاد مشکلات جدی تر و پر هزینه تر در آینده ای نه چندان دور می شود.

شرکت تهران خدمات  ارائه‌ دهنده کلیه خدمات جهت رفع گرفتگی لوله تشخیص ترکیدگی لوله و تخلیه چاه در سراسر تهران بزرگ ازجمله محله های شمال تهران ، غرب تهران ، شرق تهران ، جنوب تهران و سایر محله ها در خدمت شما هم شهریان عزیز می باشد.

جهت حل مشکلات پیش آمده در زمینه لوله و چاه های فاضلاب و یا …  با ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس:

09198090903

دلایل گرفتگی لوله

یکی از ارکان مهم حوضه فعالیتی ما ، لوله بازکنی می باشد.

از بیشترین دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب آشپزخانه و یا لوله فاضلاب لباسشویی انباشته شدن روغن یا ته غذای مانده ظروف و یا کرک لباس و … می باشد که وارد لوله ها می شود و ته نشین می شوند.

این ته نشیینات به مرور زمان روی هم انباشته میشود و باعث بسته شدن و رسوب گرفتگی لوله می شود.

لوله بازکنی با دستگاه

لوله بازکنی

لوله بازکنی

 

دستگاه های لوله باز کنی ابزاری هستند مناسب برای باز کردن گرفتگی‌ های سخت لوله های فاضلاب . دستگاه لوله بازکنی به صورت کلی از دو بخش موتور و فنر تشکیل شده است که موتور نیروی محرکه لوله باز کنی را تامین می‌ کند و فنر نیروی باز کننده لوله باز کنی را بر گرفتگی‌ های لوله وارد می‌ کند. علت استفاده از فنر در دستگاه لوله باز کنی ، انعطاف پذیر بودن آن است. باز کردن گرفتگی های لوله با دستگاه لوله باز کنی فواید بسیاری دارد که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

کوچک و قابل حمل بودن دستگاه
عدم نیاز به باتری مخصوص و استفاده از برق شهری
باز کننده گرفتگی‌ های سخت لوله های فاضلاب
دارا بودن سر فنرهای مختلف از لحاظ ابعداد و اندازه و جنس
فنر بلند برای لوله‌ های طولانی
محفظه جمع‌ کننده فنر
سرعت عمل در باز کردن گرفتگی
مناسب برای شرکت های لوله بازکنی

لوله بازکنی تهران خدمات نوین

مجموعه تهران خدمات نوین یکی از به روز ترین و با تجربه ترین مراکز در زمینه رفع گرفتگی لوله در شهر تهران می باشد که علاوه از بهره مندی از ابزار جدید و پیشرفته ، از دانش و تجربه عیانی در این کار برخوردار بوده و پاسخگو و حل کننده مشکلات شما  در زمینه های چون : تخلیه چاه ، لوله باز کنی، حفر چاه ، لایروبی و …می باشد .

تخلیه چاه و یا لوله های فاضلاب ، کف تراشی و لایروبی و یا دیگر خدمات با تمام پیش پا افتادگی کاری تخصصی و با دقت است و نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد.لذا از شما عزیزان خواهشمندیم در زمینه انتخاب تعمیر کار دقت فرموده چرا که یک سهل انگاری کوچک خساراتی جبران نا پذیر بر شما وارد میکند.

در صورت وجود هر گونه خرابی بدون فوت وقت با ما تماس حاصل فرمایید.

09198090903

0 Comments

دیدگاهی بنویسید: