لوله باز کنی شبانه روزی تهران خدمات نوین-09198090903

لوله باز کنی

مرکز لوله باز کنی تهران خدمات نوین یکی از تخصصی ترین و با تجربه ترین مراکز در زمینه حفاری ، تخلیه چاه و لوله باز کنی در شهر بزرگ تهران می باشد که تمامی خدمات را به صورت 24 ساعته و شبانه روزی به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

جهت حل مشکلات پیش آمده در زمینه لوله و چاه های فاضلاب و یا …  با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس:

09198090903

لوله باز کنی

لوله باز کنی

روش های مختلف لوله باز کنی

انجام عملیات لوله بازکنی دستشویی و یا حمام و توالت به منظور رفع گرفتگی لوله ها انجام میگیرد. برای باز سازی مسیر لوله ها روش های مختلفی از جمله :باز کردن لوله با فنر برقی ،تراکم هوا، تلمبه ی دستی و روش های خانگی به کار برده میشود که با توجه به شدت و میزان گرفتگی یکی از روش های ذکر شده را  بع کار می گیرند.

در این مقاله به طرز کار دو مورد از آن ها میپردازیم

1-باز کردن لوله به کمک فنر های برقی

باز کردن لوله به روش فنز های برقی را اصولا برای گرفتگی های سخت لوله های توالت استفاده می کند.

فنر لوله بازکنی از دو بخش موتور و فنر تشکیل شده است که موتورآن وسیله ای به شکل دریل می باشد که فنر به سر آن همانند مته به سر دریل متصل شده است. فنر لوله بازکنی هم فنری متناسب با جنس و نوع لوله می باشد که انعطاف لازم را برای درون خمیدگی لوله داشته باشد.

هنگام استفاده از فنر می بایست فنر را به سر دریل یا موتور مخصوص متصل کرد و سر فنر را درون لوله فرو کرد. به دنبال آن موتور را روشن می کنیم تا فنرهمانند مته  شروع به چرخیدن کند. زمانی که موتور روشن شد و فنر لوله بازکنی به چرخش در آمد، به آهستگی فنر را به درون لوله فشار می دهند. این عمل را تکرار می کنند تا فنر به مقدار بیشتری درون لوله وارد شود و به قسمت گرفتگی لوله برسد. زمانی که نوک فنر به گرفتگی لوله برسد سبب حرکت خاک و مواد جامد سخت داخل لوله می شود و آن ها را به سمت چاه هدایت می کند.

 

2-باز کردن لوله به روش تراکم هوا

لوله باز کنی تهران خدمان نوین

اگر خاک درون لوله ها انباشته شده باشد و دلیل گرفتگی لوله ی فاضلاب باشد، در این مواقع از لوله بازکنی به روش تراکم هوا برای باز کردن لوله استفاده می شود.

نحوه کار کرد این دستگاه بدین شکل است که با تلنبه زدن ، هوا در داخل دستگاه فشرده می شود و میزان فشار درون دستگاه توسط یک عقربه نشان داده می شود. با قرار دادن دهانه این وسیله بر رویه دهانه لوله و کشیدن اهرم دستگاه لوله بازکنی، هوایی که داخل دستگاه به شکل فشرده است وارد لوله می شود و گرفتگی های داخل لوله را مجبور به حرکت می کند.

 

لوله بازکنی تهران خدمات نوین

لوله باز کنی

لوله باز کنی

لوله باز کنی تهران خدمان نوین

تهران خدمات نوین از به روز ترین و با سابقه ترین مراکز حفاری چاه ، تخلیه چاه ، لوله بازکنی و … می باشد که تسلط کافی در باز کردن لوله ها  داشته و همواره تلاشگر آن هستند که با صرف کمترین زمان و هزینه بدون هیچ خطر ریزشی چاه شما را احیا و بازسازی کنند.
تهران خدمات نوین توانمند در باز کردن لوله های توالت ،حمام ،سینک ظرفشویی ،دستشویی و … می باشد.

 

تهران خدمات نوین علاوه از بهره مندی از ابزار جدید و پیشرفته ، از دانش و تجربه عیانی در این کار برخوردار بوده و پاسخگو و حل کننده مشکلات شما است.

حفاری و تخلیه چاه و یا لوله های فاضلاب،کف تراشی و لایروبی و یا دیگر خدمات با تمام پیش پا افتادگی کاری تخصصی و با دقت است و نیازمند دانش کافی در این زمینه می باشد.لذا از شما عزیزان خواهشمندیم در زمینه انتخاب تعمیر کار دقت فرموده چرا که یک سهل انگاری کوچک خساراتی جبران نا پذیر بر شما وارد میکند. 

 

در صورت وجود هر گونه خرابی بدون فوت وقت با ما تماس حاصل فرمایید.

09198090903

0 Comments

دیدگاهی بنویسید: